Je třeba žít svůj život a nestarat se jen o druhé.-Catherine Willows

Září 2009

Fantastická čtyřka a Silver Surfer

28. září 2009 v 12:07 | Natalia |  Filmy...
Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer čeká čtveřici superhrdinů dosud nejtěžší protivník - tajemný posel Silver Surfer, který přiletěl z hlubin vesmíru, aby naši planetu připravil na její zánik. Zatímco křižuje celý svět a zanechává za sebou spoušť, musí Reed, Sue, Johnny a Ben odhalit jeho velké tajemství a zvrátit situaci dříve, než se stane zcela beznadějnou. Fantastická čtyřka a Silver Surfer je pokračováním hraného filmu, založeného na jednom z nejslavnějších komiksů všech dob. První díl, který se objevil v kinech v létě 2005, vydělal v kinech po celém světě 330 milionů dolarů a stal se jedním z nejúspěšnějších DVD titulů v historii společnosti 20th Century Fox.

V roce 2005 se filmovému publiku poprvé představila Fantastická čtyřka - slavné kvarteto superhrdinů, kteří od roku 1961, kdy jim na stránkách sešitu Fantastic Four #1 vdechli život legendární tvůrci ze stáje nakladatelství Marvel Stan Lee a Jack Kirby, tvoří neodmyslitelnou součást komiksového světa. Hlavním posláním čtyř superhrdinů, kteří mají centrálu ve slavné newyorské Baxter Building, je pomáhat světu a ochraňovat jej před zlem.

Ve filmu Fantastická čtyřka a Silver Surfer se filmařům podařil rozšířit záběr prvního dílu a obohatit jej o nové postavy a nová dobrodružství. "Na scénu tentokrát přichází nová postava, která patří k nejúžasnějším komiksovým hrdinům všech dob. Zvedli jsme laťku v oblasti kaskadérských kousků, akce i počítačově renderovaných postav," říká režisér Tim Story. "Chtěl jsem, aby tento film patřil k té hrstce pokračování, kterým se podařilo překonat originál - aby v něm bylo více vzrušení, dramatu, humoru i akce," říká scénárista Don Payne.

V České republice patří komiksová předloha k velmi žádaným artiklům na knižním trhu. První díl série přilákal do kin tisíce milovníků světa nakladatelství Marvel a stala se tak jednoznačně jednou z nevíce žádaných filmových komiksových adaptací.
Reed:,,Neuvěřitelné.Po celém světě dochází k neobvyklým událostem,odporujícím fyzikálním zákonům,a média zajímá jen to,jaký vzor na porcelán jsme si se Sue vybrali."
Ben:,,Doufám,že ten modrý s kytičkama.Ten se mi fakt líbí."

Johnny:,,V turistický nelítám."

Sue:,,Ahoj lásko.Město po nás chce uhradit tři policejní auta,která jsme zničili.Jde o přepadení toho obrněného vozu.Ale já si pamatuju jen na dvě auta ve vzduchu."

Johnny:,,Johne.Podle průzkumů zní Johnny trochu moc dětinsky."

Johnny(Sue přijde ve svaebních šatech):,,Teda fakt v tom nevypadáš úplně blbě."
Sue:,,To má být bratrský ekvivalent pro..sekne ti to?"
Johnny:,,Vypadáš nádherně."

Sue:,,Ještě hodit kytku."
Ben:,,Bacha na věc Johnny."
(Johnny spálí kytici na popel)
Johnny:,,Pardon.Reflex."

You're not alone III.

26. září 2009 v 13:27 | Natalia |  Povídky
Další,trochu krátký díl...

You're not alone II.

19. září 2009 v 10:43 | Natalia |  Povídky
Tak,po dlouhé době další díl...já vím,já vím,času mám dost,ale...já su děěěěsně líná to přepisovááááát:D:D:D:D

You're not alone I.

9. září 2009 v 16:16 | Natalia |  Povídky
Tak další díl...

Kapitola XVII.-Kam dál...Úniková cestička

4. září 2009 v 18:01 | Natalia |  Povídky


Tak,poslední kapitola Miami.Pak začíná Vegas...a pak NY...a pak...nevím:D:D

Fantastická čtyřka

3. září 2009 v 14:15 | Natalia |  Filmy...
Vynálezce, astronaut a vědec Dr. Reed Richards (Ioan Gruffudd) stojí jen krůček od uskutečnění svého celoživotního snu - expedice do středu kosmické bouře. K Reedově kosmické výpravě se připojuje jeho nejlepší kamarád, astronaut Ben Grimm (Michael Chiklis), vedoucí genetického výzkumu a Reedova bývalá přítelkyně Sue Storm (Jessica Alba) a také její horkokrevný mladší bratr, pilot Johnny Storm (Chris Evans). S hlavním sponzorem celé výpravy, Victorem Von Doomem (Julian McMahon), za zády se vydávají na nejdůležitější expedici svého života.
Mise probíhá zdárně až do okamžiku, kdy Reed zjistí, že se mýlil v odhadu rychlosti blížící se bouře. Během několika minut je vesmírná stanice pohlcena mraky kosmické radiace, které způsobí závažné změny v genotypu všech členů posádky. Jejich DNA je nevratně pozměněna. a stejně tak jejich budoucnost.

Důsledky mutací se začnou projevovat brzy po návratu na rodnou planetu: Reed získá schopnost libovolně natahovat své tělo a jako vůdce celé skupiny získá přezdívku Mr. Fantastic. Sue - nyní Invisible Woman - se dokáže zneviditelnit a vytvářet pevná silová pole. Johnny se díky své schopnosti vzplanout a kdykoliv vzlétnout stane známým jako Human Torch. A Ben, jehož transformace je nejvíce šokující, se promění v nadlidsky silné monstrum s oranžovou kůží, která je tvrdá jako kámen - Thing.

Tyto genetické mutace se jim společnými silami podaří obrátit v obrovské přednosti. Rozhodnou se využít svých výjimečných schopností k tomu, aby překazili zlomyslné plány nyní také zmutovaného Dr. Dooma a ochránili obyvatele New Yorku před všemi dalšími nebezpečími, která by je mohla ohrozit.
Astronauti. Hrdinové. Celebrity. Pro celý svět jsou Fantastická čtyřka. Sobě navzájem jsou si rodinou.

Fantastická čtyřka je založena na nejdéle vydávaném komiksu z produkce nakladatelství Marvel, který v průběhu let zaslouženě získal pomyslný titul nejlepší komiks na světě. V poslední době se dočkalo filmových adaptací několik dalších komiksů Marvelu - za zmínku stojí především X-Men a Spider-Man.

Vlastní postřehy...:
Další blbina,nojo.Ale pro člověka,který se na X-Many(A CSI,samozdřejmě:D)může dívat do skonání světa,zajímavá zkušenost.Chris Evans mi trochu na obrázku na přebalu DVD připomínal Ryana Wolfea:D:D:D


Nový dessing:D

2. září 2009 v 13:19 | Natalia |  ...a ten zbytek
Takže..trochu jsem si hrála,a jelikož mám ráda jahody,tak jsem to sem dala...doufám,že to pár měsíců vydrží...aspoň tak do listopadu:D:D:D

Diplom pro Lucy za SB

2. září 2009 v 13:04 | Natalia |  SBéčka
Takže..další nové SB Lucy diplom pro ní...

A diplom od Lucy pro mě...