Je třeba žít svůj život a nestarat se jen o druhé.-Catherine Willows

Srpen 2009

Nové Diplomy:D

26. srpna 2009 v 17:45 | Natalia |  SBéčka
Nové SB Kathy ...Diplomek pro mě..
A diplomek ode mně pro ní...doufám,že se bude líbit:D:D

Kapitola XVI.-Svatba

23. srpna 2009 v 17:40 | Natalia
Jelikož mi má supermatka vyhodila všechno,co jsem měla dopředu-a že toho nebylo málo-tak to musím-CELÉ!-předělat...no,zabít málo!!!

Tu,ale na chvíli

13. srpna 2009 v 15:25 | Natalia |  ...a ten zbytek
Takže..vrátila jsem se,ale na otočku,protože v pondělí jedu k tetě na Moravu...
Myslela jsem,že to na tý chalupě nepřežiju...ale přežila a ještě se tam řezala smíchy jako blbá-byl tam můj bratr,takovej.....:(Ale občas je s ním sranda..prej takový...,,Když chcem v neděli grilovat,tak to musíme v sobotu v poledne začít žhavit....":D:D:D:D
A taková stěra na bratra od dědy...
(Jsme hrabali seno..)
,,..Tohle mi asi zabije!Já jsem podnikatel a ne dělník!"
,,V Anglii.Tady seš břídil,kerej si neumí zaštepovat ani ponožky."
,,Mam na to lidi."
já se tam začala smát :D:D:D
No,tak jsme tři dny sekali a sklízeli seno....taky šílený...no,a spadla jsem do rybníčka!:'(

Tři dny v prachu

10. srpna 2009 v 12:00 | Natalia |  ...a ten zbytek
Takže,jelikož se naši zdřejmě zcvokli,tak jedeme na chalupu,do takové ř...světa,je to u Přeštic.
Doufám,že sem ještě stihnu dát Delka a Speedla,možná novou povídku.
Ale nevim,jestli to vydržím.

Zase jednou sen...

10. srpna 2009 v 11:54 | Natalia |  ...a ten zbytek
Takže...včera se mi zdálo,že po mě střílel Horatio v nějakým skladu.Dneska se scenérie změnila.Byla jsem na pláži a utíkala před Ericem.A před námi byla Calleigh a točila moje utíkání.
Nepochopila jsem to,ne tak docela.Stejně by mě ale zajímalo,co se dělo předtím:D:D:D

Calleigh Duquesne

9. srpna 2009 v 10:03 | Natalia |  Calleigh Duquesne
Calleigh je specialistka na balistiku,původem z Luisiany.Je prokázáno,že má fobii z mravenců.Její rodiče se rozvedli,rozvod byl hořký a nepřátelský.Její otec Kernvall Duquesne je právník-alkoholik,Calleigh mu pomáhá dostat se domů,kdž je příliž opilý,aby se tam dostal sám.
Měla krátký vztah s detektivem Johnem Hagenem,bývalým partnerem Horatiova bratra Raymonda,který skončil,když Hagen šel na ,,dovolenou".Když se vrátil zpět,řekl Calleigh,že měl problémy se zády.Později jí Ryan řekne,že problémy se zády vlasně znamenají návštěvu u psychologa.Na konci sezóny 3 hluboce depresivní Hagen ukradne důkaz,aby později vypadal jako hrdina.Calleigh ho tam překvapí,Hagen jí dá pistoli k hlavě a pak uteče.Na konci dílu se zastřelí.
Další bývalá láska,tajný agent ATF Jake Berkley...Setkali se poprvé od školy,Jake byl podezdřelý z vraždy svého kolegy.Prokázalo se,že Jake ho nezabil.Později se stal vedoucím noční směny,a začal znovu chodit s Calleigh.
Nyní chodí s kolegou z laboratoře,Ericem Delkem.
CSI sen

9. srpna 2009 v 9:43 | Natalia |  ...a ten zbytek
Měla jsem sen.Byla jsem v nějakým skladu,a bolelo mě celé tělo.Běžel za mnou Horatio,vypadal,že ho taky něco bolí,a střílel po mě.Šílené,co?:D:D:D

Horatio Caine

8. srpna 2009 v 20:35 | Natalia |  Horatio Caine
Horatio Caine je vedoucí denní směny v laboratoři Miami-Dade.Je to bývalý detektiv oddělení vražd a pyrotechnik.
Během,i před seriálem ho zasáhlo mnoho osobních ztrát:myslel si,že jeho bratr je mrtvý,zastřelení manželky Marisol(Delkova sestra),pak smrt jeho bratra.Extrémě chrání oběti trestných činů.
Když zastřelili Tima Speedla,kvůli selhání Timovy zbraně,Horatio trpěl nočními můrami,že je to on(Caine)komu selhala zbraň.
Horatio byl a stále je platonicky zamilovaný do maželky(později vdovy)svého bratra,kolumbijské detektivky Yeliny Salasové.
Má syna Kylea Harmona.Kyleova matka,tehdy Julia Eberlyová potkala Horatia o šesnáct let dříve(před začátkem seriálu),když pracoval na taktické špionáži v Pensacole.
Na začátku sezóny 7,se zdál Horatio mrtvý.On však za pomoci Ryana Wolfea a ostřelovače ATF svou smrt jen fingoval.Bylo to zinscenováno proto,aby Horatio mohl dopadnout Rona Šariše,který chtěl zabít Julii a Kylea.